Välkommen att kontakta oss

Vi försöker alltid svara så snart som möjligt.

Våra öppetider är måndag till fredag: 8:00 - 16:00

Lite info om oss

Snabbt att handla med oss

Vi strävar alltid efter snabb leverans (normal leveranstid är 2-4 dagar)

Internationella kontakter/Återförsäljare

För internationell försäljning / Bli återförsäljare eller liknande frågor, kontakta: jonathan@markskydd.se

Skicka oss ett meddelande


    Försäljning

    Mattias O.

    Sverige

    +46737863067


    mattias@markskydd.se

    Stina B.

    Innesäljare

    +46706670426


    stina@markskydd.se

    Tommy M.

    Plastplattor.se & Trailergolv.se

    +46766111756


    tommy@markskydd.se

    Kris H.

    UK & Ireland

    +448006226838


    kris@elite-gss.com

    Wiesław K.

    Poland

    +48322761428


    krupa@liftonpolska.pl

    Linards S.

    Latvia

    +37126912399


    linards@greenquip.com

    Rando K.

    Estonia

    +37256999971


    rando@ucrent.ee

    MARKNADSFÖRING & LOGISTIK

    Josefine S.

    Marknadsföring

    +46766111746


    josefine@markskydd.se

    Mattias O.

    Logistik

    +46737863067


    mattias@markskydd.se

    LEDNING

    Per H.

    Grundare, Styrelseordförande och specialist inom plastmaterial

    +46708992846


    per@markskydd.se

    Jonathan V.

    VD

    +46737863622


    jonathan@markskydd.se

    Tommy M.

    Verksamhetschef

    +46766111756


    tommy@markskydd.se


    Göteborg

    Sisjö Kullegata 8
    421 32 Västra Frölunda, Sweden

    Göteborg tel: +46(0)31 309 11 00